Zabouchnuté dveře, zlomený klíč, ztracené klíče, výměna zámku a další podobné situace jsou velmi nepříjemné. Pro takové situace, kdy se nemůžete dostat do bytu, kanceláře,...  je zde naše zámečnická pohotovost.

Stavíte rodinný dům,.... Nevíte si rady jak jej zabezpečit? Obraťte se na nas, máme letité zkušenosti z oblasti zabezpečení. Zkontrolujeme u vašeho domu, bytu,.. případně poradíme s výběrem vhodného zabezpečení, při kterém pojišťovna nebude krátit, či zamítne pojistné plnění.

Možnost zapůjčení
pro více info nás kontaktujte

NAŠE SLUŽBY MOHOU BÝT ZCELA ANONYMNÍ

Máte podezření, že je ve vaší firmě, v domě, v automobilu nebo přímo ve vašem počítači, mobilním telefonu či na jiných místech nainstalováno nelegální odposlouchávací zařízení? Prohlídky proti odposlechu mají za cíl tato zařízení odhalit, eliminovat a poskytnout rady a opatření, která v budoucnu mohou zamezit výskytu dalšího odposlouchávání. Během prohlídky rizikových prostor se provádí jak fyzická kontrola, tak speciální měření, které dokáže odhalit přítomnost odposlouchávacích zařízení v exteriérech
i interiérech.

Naši zaměstnanci procházejí pravidelným školení v této oblasti.

Vše vyřídíme diskrétně a k naprosté spokojenosti našeho klienta.

Detektor, je vybaven 6 samostatnými měřícími škálami, schopný odhalit zdroje vysílající na velmi slabém výkonu. Disponuje filtrací rušivých signálu, díky čemuž se stává ještě učinnějším nástrojem pro odhalování bezdrátových odposlechů a kamer.1207i je profesionální detektor, schopný odhalit zařízení pracující v pásmech CDMA, GSM, DCS, WCDMA, PCS, 3G, DECT, Bluetooth, Wifi a Wi-Max.4 pracovní módy, které Vám umožní vyhledávat štěnice pomocí stupnic, zvukového signálu, vibrací nebo pomocí vizuálního módu (identifikovaný druh signálu je zobrazen na displeji).

Pohotovost 24h
zabouchnuté dveře      zlomený klíč     zamčené dveře
Přijedeme, otevřeme odjedeme .

   POHOTOVOST​  +420 778 888 778