Zabouchnuté dveře, zlomený klíč, ztracené klíče, výměna zámku a další podobné situace jsou velmi nepříjemné. Pro takové situace, kdy se nemůžete dostat do bytu, kanceláře,...  je zde naše zámečnická pohotovost.

Stavíte rodinný dům,.... Nevíte si rady jak jej zabezpečit? Obraťte se na nas, máme letité zkušenosti z oblasti zabezpečení. Zkontrolujeme u vašeho domu, bytu,.. případně poradíme s výběrem vhodného zabezpečení, při kterém pojišťovna nebude krátit, či zamítne pojistné plnění.

Klíčový sytém spočívá v konstrukci zámkových vložek, které mohou být odemykány několika různými klíči. Takový systém, je-li správně navržen, velmi výrazně snižuje celkový počet klíčů nejen v menších objektech jako jsou pensiony, hotely a rodinné domy, ale i v rozsáhlých podnicích, institucích a školách. V projektu lze navrhnout tzv. generální nebo skupinové klíče, kterými lze odemknout buď všechny dveře nebo jenom určité skupiny dveří dle předem určených kompetencí.
Výroba jakkoliv rozsáhlého klíčového systému je pouze zakázková. Systém může obsahovat jeden, ale i tisíce kusů zámků podle zadání objednavatele. Objednávání náhradních vložek, zámků a klíčů je možné pouze po splnění smluvených bezpečnostních pravidel (bezpečnostní karta, podpisový vzor nebo kombinace obou). Tím je zaručeno, že náhradní klíče obdrží pouze oprávněný majitel. Navíc u klíčovéch systémů v nejvyšší bezpečnostní třídě jsou již samotné klíče právně chráněny patentem proti neoprávněnému kopírování.

Pohotovost 24h
zabouchnuté dveře      zlomený klíč     zamčené dveře
Přijedeme, otevřeme odjedeme .

   POHOTOVOST​  +420 778 888 778